Hodie & Cras to kameralny pensjonat typu Bed & Breakfast.

Powstał z trwającej latami fascynacji Kazimierzem, która pomimo upływu lat nie wygasa.

Miasteczko stało się bardziej codzienne, ale wciąż zachwyca swym pięknem, nawet podczas najbardziej prozaicznych działań.

Wszystko to za sprawą unikatowej mieszanki:wielu historycznych tropów i miejsc oraz niesamowitego położenia.

To co jest swoistą pieczęcią tej miejscowości to niepowtarzalne światło, zmieniające się nieustannie w ciągu dnia i nocy.

Wszystkim, którzy martwią się planując przyjazd czy pogoda będzie przyjazna, pragnę dodać otuchy. Kazimierz zachowuje swoje piękno zarówno w słoneczne olśniewające dni ale także w szarej i zimnej aurze ma swój hipnotyczny, pełen melancholii urok.Hodie & Cras to miejsce dla ludzi, którzy doceniają kameralne, bezpretensjonalne miejsca. Nasze cechy to gościnność, profesjonalna obsługa połączona z domową, naturalną atmosferą.

 

Pobyt u nas łączy się zwykle z potrzebą ciszy, wytchnienia od powtarzalności codziennych obowiązków. Staramy się w tym pomóc albo przynajmniej nie przeszkadzać. W Hodie & Cras nie epatujemy rozrywkami czy nadmiarem ofert.

Składniki naszego stylu są proste ale jakościowe: ład, harmonijne wnętrza,dobre śniadania na początek dnia,świeże kwiaty, blask i zapach świec wieczorem.

Dużo książek.  

Po trzech latach działalności z przyjemnością możemy stwierdzić, że ludzie trafiający do nas bezbłędnie wyczuwają ten klimat.To miejsce zrodziło się trochę z tęsknoty za pięknem i łagodnością.


 

 

Joomla templates by a4joomla